Studio Týna

Otevírací doba

Po - Ne: dle objednání

Kontakt

Kosmetika, masáže, výklad karet, ezoterika, pedikůra, manikůra, nehtová modeláž
Kristýna Šoupalová
Tel.: +420 778 025 678
E-mail: KristynaS86[@]seznam.cz
IČ: 757 21 571

Provozovna

Ivanovice na Hané 124
683 23 okres VyškovPartneři


Výklad z karet a věštění


Kristýna Šoupalová

  • U stálých klientů SLEVA
  • Při celkovém kosmetickém ošetření nebo při celkové péči o ruce a nohy ZDARMA
  • U celkového výkladu karet znamení zvěrokruhu ZDARMA
  • Individuální plán očistných rituálů, meditace, vizualizace, pozitivní afirmace a modlitby silně očistné a ochranné ZDARMA
  • Ochrana obydlí a Reiki znaky ZDARMA

Věnuji se výkladu karet již 14 let a karty jsou mým životním posláním.
Každý den děkuji za tento dar, za možnost pomáhat druhým, předávat jim pomocí Tarotových, Andělských, Cikánských karet, Automatické kresby, Kyvadla, Astrologie a numerologie svá moudra a cenné informace. Pořádám léčebné a duchovní rituály, pracuji s kyvadlem, I-ting (čínská metoda věštění), vytvářím astrologické a numerologické výpočty.


SEZNAMTE SE S MÝMI VYKLÁDACÍMI KARTAMI...


Výklad karet

Tarot

Má zvláštní využití v magii, kde mi umožňuje vidět události v jinak skrytých souvislostech a posiluje pozitivně magické procesy, ovlivňující běh událostí požadovaným směrem. Při mém rozložení lze rovněž posilovat vliv meditace.

Andělské karty

Používám velmi silné energetické karty a žádám proto své klienty, aby k nim vždy přistupovali s láskou, úctou a laskavostí.

Odplatou karet je zodpovězení na všechny vaše otázky. Významy karet působí též motivačně a poodhalují vaši moudrost, možnosti a nadání.


Cikánské karty

V případě, že klient neví na co se karet má ptát nebo si není jistý tím, co ho konkrétně zajímá...Začínám vždy celkovým výkladem z Cikánských karet, který mi o klientovi mnohé napoví, zobrazí se mi zde současná situace, možná rizika, ale i minulost a jednání, která mohla zapříčinit daný stav. V průběhu výkladu si klienti sami vzpomenou, nač chtějí znát odpovědi. Poté přichází na řadu podrobný výklad na jednotlivé životní oblasti a situace.


Výklad karet 1 otázka a další se přičítají50 Kč
Celkový výklad (Thothův Tarot, Tarot lásky, cikánské a andělské karty)
Výklad je možný i po telefonu nebo Skype
350 Kč


Kyvadlo

Automatická kresba

Je jednou z nejpoužívanějších pomůcek věštění a léčitelství. Jedná se v podstatě o prodlouženou ruku podvědomí.

Výklad budoucnosti provádím tak, že pokládám otázky, na něž odpovídá kyvadlo pohybem "ano" a "ne".

Kyvadlo dokáže rozpohybovat každý, ale jen zkušené kartářky a věštkyně se dovedou napojit na vyšší JÁ a splynout se svým podvědomím tak, aby bylo věštění budoucnosti naprosto spolehlivé.


Odpovědi na otázky, ztracené věci, pohřešované osoby200 Kč


Astrologie

Astrologie

Astrologie se vyvinula v poměrně komplexní systém, pro nějž je zásadní zkoumání vztahů mezi lidmi, postavení nebezkých těles k jevům odehrávajícím se na Zemi.

Pomocí těchto poznatků a vzájemným vlivům na člověka vytvářím horoskopy a upřesňuji výklad snů.


Astrologický a numerologický rozbor380 Kč


Numerologie

Numerologie

Zabývá se hledáním souvislostí mezi čísly a lidským chováním. Je spolehlivou cestou, jak poznat sebe sama, zjistit své silné a slabé stránky a díky tomu zlepšit svou komunikaci s okolím.

Pro výklad budoucnosti používám hodinu a datum narození, avšak beru na vědomí další faktory, které věštbu upřesňují. Rozborem osobních čísel dvou partnerů pomocí numerologie vztahu mohu zjistit, zda se k sobě partneři hodí či nikoli. Stačí mi jen partnerovo jméno, hodina a datum narození.


Minulé životy

Minulé životy

Každý člověk přichází na svět s tzv. vzorci duše, které formují všechny jeho minulé životy.

Tyto vzorce jsou uloženy v našem podvědomí a určují směr našeho současného života. Pochopení událostí a vzpomínek nasbíraných za minulé životy, je pro můj výklad budoucnosti velmi důležité.

Zkušenosti, prožitky a traumata totiž ovlivňují a předurčují vaše budoucí kroky. Proto se vždy při výkladu obracím do minulosti a při odhalování nevědomí používám andělské, cikánské a tarotové karty.


Karmické zatížení, minulé životy, očista


Diagnostika porušení rovnováhy zdraví150 Kč
Převtělení duší, ovlivnění jinými nepřejícími energiemi150 Kč
Přerušení všech negací a vyrušení + harmonizace350 Kč


I-ting

Pozitivní energie

Jde o čínskou starobylou metodu... Pod tímto pojmem nelze však hledat jen samotné věštění.

Je to metoda moudrosti a pravdy. Má v sobě hluboký filozofický a psychologický obsah. Ukazuje, co je v nás a kam svým chováním směřujeme. Naznačí povahu situace a navrhne nejlepší způsob řešení. Odpovědi jsou přesné a vystihují to, na co se ptáme.

Postup se týká házení 3 mincí 6x za sebou na položenou otázku. Po sobě jdoucí znaky se zapisují, vznikne hexagram a výklad může začít.


Andělé - Kdo jsou Andělé

Jsou to bytosti světla, které byly stvořeny vším pronikající inteligentní vesmírnou sílou, aby pomáhali lidem. Každý máme svého strážného anděla, který je nám přiřazen podle životní úlohy, kterou máme na Zemi předurčenou.


V čem mohou andělé pomáhat?

Andělé

Andělé nám všem mohou nejen pomoci se léčit, harmonizovat problematické vztahy, najít vhodná řešení různých životních potíží, ale také se utišit, zbavit se starostí a stresu, poskytnout útěchu a odstraňovat pocity osamělosti.

Povolte uzdu fantazii a poproste anděly o vše, co si přejete. Prosby však musí být správně položeny a především musí být reálné.

Ve vašem životě se začnou dít zázraky...

Rozhovor s Andělem pomocí dopisu380 Kč
Napojení se na vyšší bytosti a vztahy k zájemcům200 Kč